Zasady

Panfu to wspaniałe miejsce dla przyjaznych Pand. Dbajmy o utrzymanie tego stanu, przestrzegając tych 5-ciu prostych zasad:

  • Panfu to miejsce, gdzie wiele Pand spotyka się ze sobą i wspólnie się bawi. Jeżeli masz jakieś pytanie, po prostu zapytaj innej Pandy, a ona na pewno z przyjemnością Ci pomoże. Odwdzięcz się tym samym, gdy zobaczysz Pandę, która zgubiła się lub jeszcze nie wie, jak grać.
  • Na Panfu nie ma miejsca na przemoc. Jeżeli inna Panda łamie zasady, prosimy 'zgłoś' ją do naszych moderatorów. Możesz także 'zignorować' inną Pandę. Prosimy, nie zgłaszaj Pandy na próżno i nie groź zgłoszeniem, albo zignorowaniem, to także jest zastraszanie! Pandy mogą zostać zablokowane tylko wtedy, jeżeli naprawdę łamią zasady. Jeżeli zgłaszasz kogoś, albo go straszysz tylko ze złośliwości, sam możesz zostać zablokowany. Sprawmy, by Panfu było miejscem bezpiecznym, abyśmy mieli więcej zabawy!
    Żeby zgłosić Pandę, wciśnij przycisk gwizdka, a żeby zignorować, naciśnij przycisk z czerwoną twarzą. Oba przyciski są w karcie gracza danej Pandy. (Zobacz więcej instrukcji w dziale Pomoc ogólna: Instrukcje do gry: 'Zgłoś złe zachowanie' oraz 'Ignoruj irytujące Pandy'.)
  • Nigdy nie podawaj nikomu swojego prawdziwego imienia i nazwiska, ani miejsca zamieszkania. Pod żadnym pozorem nie podawaj również swojego numeru telefonu oraz adresu E-mail. Ze względów bezpieczeństwa, zabronione jest również podawanie adresów stron internetowych. Jeżeli inna Panda pyta Cię o prywatne dane, zgłoś ją naszym moderatorom.
  • Uważaj na słowa i spraw, by Panfu było miejscem przyjaznym. Nie przeklinaj i nie bierz udziału w niestosownych rozmowach. Jakiekolwiek nawiązywanie do narkotyków, alkoholu, sexu czy rasizmu jest zabronione. Panda, która porusza takie tematy zostaje natychmiast zablokowana.
  • Na Panfu bardzo ważne jest, aby wszyscy grali fair - wtedy gra jest zabawą dla nas wszystkich. Nie ma tu miejsca dla oszustów i nie wolno wymieniać się hasłami. Nasi moderatorzy znają wszystkie sztuczki, wliczając w to te, kiedy niektórzy próbują oszukiwać innych dając im to, na co tak naprawdę nie zasłużyli. Jeżeli złapią Pandę, która oszukuje, zostanie ona usunięta z Panfu na zawsze. Nie pozwól także innym używać swojej Pandy, bo jeśli zostanie zablokowana, to Ty poniesiesz tego konsekwencje.

przewiń do góry