Problemy z grą

Nie widzę całego obszaru gry

Jeżeli widzisz tylko część obszaru gry, mogłeś użyć funkcji powiększenia. Aby to anulować spróbuj wcisnąć jednocześnie Ctrl + 0 (zero), albo zmień "widok powiększenie" na "widok normalny" z menu widok na górze przeglądarki.

Profil jest zablokowany

Jeżeli napiszesz coś niestosownego w swoim profilu, zostanie on zablokowany. To co napisałeś na swoim profilu, nie będzie widoczne dla innych Pand. Możesz edytować swój profil ponownie po 24 godzinach. Prosimy, pamiętaj: Panfu to przyjazne miejsce. Nigdy nie przeklinaj i nie zachowuj się nieodpowiednio na czacie, albo na swoim profilu.

Poziomy i nagrody Panfu

Spędzając czas na Panfu, będziesz przechodził na kolejne poziomy zdobywając więcej doświadczenia. Za każdy nowy poziom otrzymasz fantastyczną nagrodę. Każdy poziom jest nieco trudniejszy, ale bądź cierpliwy. Uda Ci się!

Zauważ: niektóre nagrody są tylko dla Złotych Pand, a niektóre mogą być używane przez wszystkie Pandy.

Jak rozwiązywać zagadki i odnaleźć swoją drogę przez Panfu

Więcej niż jedna osoba gra na tym samym komputerze

Jeżeli więcej niż jedna osoba dzieli się komputerem, żeby grać na Panfu, czasami dane mogą się pomieszać. Ktoś, kto grał jako pierwszy, może zapisać swoje rzeczy na koncie kolejnego gracza, czasami takie rzeczy się dzieją. Na szczęście, łatwo tego uniknąć:

Po prostu wyczyść %1$spamięć podręczą i ciasteczka przeglądarki%2$s pomiędzy grami, a wszystko powinno być w porządku.

Dlaczego nie mogę korzystać ze Złotego Członkostwa po 5 poziomie?

Gratulacje, mogłeś wypróbować Złote Członkostwo za darmo! Mamy nadzieję, że świetnie się bawiłeś. Niestety, darmowe Złote Członkostwo jest ważne tylko przez pierwszych 5 poziomów i skończy się, kiedy przejdziesz na poziom 6. Jeżeli naprawdę podobało Ci się to, co przeżyłeś, wejdź na naszą stronę Członkostwo, aby sprawdzić, czy chciałbyś zostać Złotą Pandą na stałe.

Zauważ: kiedy Twoje Złote Członkostwo się skończy, nie będziesz mógł używać przedmiotów, które kupiłeś, jako Złota Panda. Będziesz mógł znowu używać swoich przedmiotów, jeżeli kupisz Złote Członkostwo, albo podczas naszych dni Złotych Pand (kiedy każdy może być Złotą Pandą).

Zgubiłem swoje Bolisie

Bolisie, Twoje słodkie zwierzątka, potrzebują Twojej stałej uwagi i opieki. Karm je, baw się z nimi i kładź je spać - dzięki temu będą szczęśliwe. Jeśli je zaniedbujesz, będą bardzo smutne, aż w końcu uciekną i znikną.

przewiń do góry