Koncepcja

Dzieci wgrywają się w życie

Gra oferuje dzieciom możliwość wstępu do własnego świata fantazji oraz jego poznawania, rozwoju własnej tożsamości i osobowości, a także zdobywanie uznania wśród rówieśników oraz zawieranie nowych znajomości. Społeczne i językowe kompetencje, takie jak wyrozumiałość, współpraca z innymi, słuchanie i ustalanie reguł, pozwalają dzieciom w tworzeniu relacji międzyludzkich. Wiele potrzebnych w naszym życiu umiejętności można już doświadczyć w grze. Obok kompetencji socjalnych można jednak przyswoić także różne, związane ze szkołą treści - we własnym tempie, bez stresu, podczas zabawy. Szybkie sukcesy gwarantują przy tym długotrwałą radość z gry i nauki. Poruszanie się w wirtualnym świecie polepsza ponadto orientację i postrzeganie. Gry sprawiają radość, a radość jest ważnym czynnikiem w rozwoju każdego dziecka.

Z tego powodu Panfu umożliwia dokładnie to, co jest najważniejsze dla dzieci w wieku 6-12 lat: gry, nauka, przeżywanie, interakcje, rozwiązywanie problemów, zabawa.

Panfu zostało stworzone jako wyspa, na której istnieje dobro, jednak pojawia się także zło. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi dzieci mogą wstawiać się za dobrem.

Pod postacią Pandy, Wasze dziecko może się anonimowo poruszać po tym świecie, komunikować z innymi dziećmi oraz brać udział w ekscytujących przygodach.

Obok swojej postaci w grze, każde dziecko posiada własną chatkę na drzewie, którą może twórczo dekorować za pomocą wielu różnych, ciągle nowo pojawiających się mebli.

W Szkole Podwodnej Panfu Wasze dziecko może ćwiczyć istotne dla materiału szkolnego treści - bez żadnego stresu i we własnym tempie. Sukces gwarantowany!

W pojedynkę lub wspólnie ze znajomymi dzieci rozwiązują ciekawe zadanie, prowadzą śledztwa i przechodzą przez przygody.

Ponadto dzieci mają również możliwość zademonstrowania swojej zręczności w wielu różnych minigrach.

Za rozwiązane zadania należy się od razu uznanie - zbieranie Panda-monet pobudza radość z gry, naukę i kontynuację.

Naturalnie Panfu oferuje także wiele małych konkursów, które pobudzają twórczość dzieci.

Obok radości z gry, największy priorytet ma na Panfu bezpieczeństwo. Z tego powodu ustaliliśmy różne środki ostrożności i zwracamy uwagę na przestrzeganie jasnych reguł. Posiadamy rzecznika ds. ochrony dzieci i rzecznika ds. ochrony danych osobowych należących do rodziny Panfu. Tutaj można dowiedzieć się więcej.

Panfu jest twórczą i bezpieczną realizacją codziennego życia w formie wirtualnej gry!

 

Pełna radość z gry już od 6,49 PLN miesięcznie!

Wypróbuj już teraz.

Kciuki do góry za Panfu!
 

Tutaj można się dowiedzieć, co dzieci i rodzice mówią o Panfu.