Korzyści i ceny

Ogólne:

Panfu to bezpieczna gra online dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W świecie online dzieci poruszają się anonimowo za pomocą spersonalizowanych awatarów (Pand). Pandy grają, rozwiązują podchwytliwe zagadki, wyruszają razem na online przygody, stylizują swoje awatary i dekorują swoje domki na drzewach. W ten sposób wyobraźnia dzieci wykorzystywana jest w zabawie, ich ciekawość jest zaspokajana, a one łagodnie odkrywają możliwości, jakie oferuje internet.

Aby grać w Panfu, potrzebny jest standardowy komputer dostępny na rynku. Konfiguracje: minimalna oraz zalecana przedstawione są poniżej. Głośniki nie są wymagane, ale zwiększają atrakcyjność gry, ponieważ Panfu zawiera wiele efektów dźwiękowych.
Aplikacja działa na Adobe® Flash® Player 10.2. Można go pobrać za darmo w internecie. JavaScript musi być zainstalowany i aktywowany. Dodatkowo, przy użyciu Internet Explorer, konieczne jest, aby w „Opcjach internetowych” aktywować ActiveX.

Podstawowe Członkostwo:

Podstawowe Członkostwo jest bezpłatne. W celu uzyskania Podstawowego Członkostwa, konieczna jest udana rejestracja, a następnie potwierdzenie adresu e-mail.

Złote Członkostwo:

Oprócz Podstawowego Członkostwa, za miesięczną opłatą dostępne jest dodatkowo Złote Członkostwo. Członkostwo to pozwala na wolny od reklam dostęp do wszystkich funkcji i ekskluzywnych dodatków na Panfu. Jako Złoty Członek, dziecko otrzymuje ekskluzywne ubrania i dodatki dla swojego awatara, może adoptować słodkie zwierzątka, karmić je i bawić się z nimi, otrzymuje także cotygodniowe prezenty w grze i wiele więcej.

Ceny Całkowite za Złote Członkostwo (zawierające podatek VAT):

  • 1 miesiąc: 17,90 PLN za członkostwo (17,90 PLN za miesiąc)*
  • 3 miesiące: 35,70 PLN za członkostwo (11,90 PLN za miesiąc)*
  • 6 miesięcy: 53,40 PLN za członkostwo (8,90 PLN za miesiąc)*
  • 12 miesięcy: 77,88 PLN za członkostwo (6,49 PLN za miesiąc)*

*Umowa zostanie automatycznie przedłużona w standardowej cenie o okres tej samej długości, o ile nie zostanie wypowiedziana na dwa tygodnie przed jej końcem. Odpowiednia kwota całkowita za cały okres wybranego pakietu Złotego Członkostwa płatna jest w formie ryczałtu w momencie zawarcia umowy lub jej odnowienia. Mają tu zastosowanie nasze Warunki Umowy.


 Konfiguracja MinimalnaKonfiguracja Zalecana
System OperacyjnyWindows XPWindows Vista
PrzeglądarkaMicrosoft Internet Explorer 8 lub
Mozilla Firefox 3.5
Microsoft Internet Explorer 9 lub
Mozilla Firefox 4 lub
Google Chrome
ProcesorIntel Core Duo 1,5 GHz lub porównywalny procesorIntel Core Duo lub porównywalny procesor
RAM1 GB RAM2 GB RAM
Karta GraficznaRozdzielczość 1024x786 pikseli,
High Colour 16-bitowy
Rozdzielczość 1024x786 pikseli,
High Colour 16-bitowy
MonitorRozdzielczość 1024x768 pikseliRozdzielczość 1024x768 pikseli
AudioKarta dźwiękowa obsługiwana przez system operacyjny, głośniki lub słuchawkiKarta dźwiękowa obsługiwana przez system operacyjny, zewnętrzne głośniki lub słuchawki
Połączenie SieciowePrędkość 2 Mbit/s porównywalnie do DSL 2000Prędkość 2 Mbit/s porównywalnie do DSL 6000
Ustawienia Przeglądarki / Dodatki Plug-InAktywacja JavaScript
Aktywacja ciasteczek
Flash wersja 10.2
Aktywacja JavaScript
Aktywacja ciasteczek
Flash wersja 10.2

przewiń do góry