Czym jest Panfu?

Dzieci są ciekawskie, poznają świat poprzez zabawę, w ten sposób się uczą i poszerzają granice rzeczywistości. Dzieci, niezależnie od wieku, dorastają w dzisiejszych czasach wśród wielu nowoczesnych mediów. Z tego powodu ważne jest dla nas, by ostrożnie wprowadzać Państwa dzieci w ten świat.

Panfu łączy grę, naukę, odkrywanie, zabawę i bezpieczeństwo. Oferujemy Waszemu dziecku przestrzeń dla jego twórczości, nauki poprzez zabawę, społecznych interakcji oraz przygód.

Panfu jest bezpiecznym i zróżnicowanym światem online, w którym dzieci w wieku 6-12 lat, wspólnie ze swoimi przyjaciółmi, przeżywają ekscytujące przygody i zaspokajają swój pęd do wiedzy. Każde dziecko otrzymuje własną postać Pandy - bezpieczną, wirtualną, przynoszącą wiele radości tożsamość. Pandy grają, rozwiązują różne zadania. Poprzez zabawę wspólnie uczą się matematyki, koncentracji i zbierają nowe doświadczenia. W rozrywkowy sposób rozwija się fantazja dzieci, zaspokajana jest ich ciekawość, a przede wszystkim przyswajana jest wiedza o możliwościach internetu oraz dotycząca tego, jak bezpiecznie z niego korzystać.

Kontakt z przyjaciółmi: interakcje poprzez funkcję bezpiecznego czatu

Nauka poprzez zabawę: atrakcyjne i pedagogicznie wartościowe gry edukacyjne z wielokrotnie nagradzanej serii gier edukacyjnych „Progres w nauce - szkoła podstawowa“ (Lernerfolg Grundschule), stworzonej przez Tivola.

Gra i przygoda: przyjazna dzieciom rozrywka

Bezpieczne otoczenie online: przestrzeganie surowych standardów bezpieczeństwa

Zdobywanie kompetencji medialnych: zapoznawanie się z techniką w zabawowy sposób

Regularne poszerzanie treści

Motywujący system nagradzania: gwarantuje długotrwałą radość z gry i nauki

 

Panfu jest obszernym wprowadzeniem w świat internetu - grą, w której każdy szczegół dopasowany jest do potrzeb Waszego dziecka. Istnieje wiele powodów, dla których warto zarejestrować swoje dziecko na Panfu.

 

Korzyści w jednym rzucie oka:

Chcą Państwo, by Wasze dzieci poznały wirtualny świat Panfu? Zapraszamy zatem do wypróbowania naszej oferty.

Złote Członkostwa już

od 6,49 PLN

miesięcznie!

Wypróbujcie je już teraz.

Kciuki do góry za Panfu!
 

Tutaj można się dowiedzieć, co dzieci i rodzice mówią o Panfu.