Moja Panda / Moje konto

Zmień płeć

Obecnie zmiana płci nie jest możliwa na Panfu (męska albo żeńska). Wybierz ją więc poprawnie podczas tworzenia Pandy.

Zmień imię Pandy

Jeśli raz wybrałeś imię swojej Pandy, nie możesz już go zmienić. Prosimy więc, wybierz je mądrze i upewnij się, że nie wybrałeś imienia, które mogłoby urazić inne Pandy.

Zmień hasło

Możesz łatwo zmienić swoje hasło. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie Ustawienia.

Zmień datę urodzenia

Kiedy już ustawisz datę swoich urodzin podczas rejestracji, nie możesz już jej zmienić. Prosimy więc, wpisz ją poprawnie, kiedy Tworzysz Pandę.

Zmień adres E-mail

Możesz zmienić adres E-mail na stronie Ustawienia, ale ze względów bezpieczeństwa nadal potrzebujesz dostępu do poprzedniego adresu E-mail. Jeżeli nie jest on już ważny, prosimy skontaktuj się z naszym Działem Pomocy.

Newslettery i E-maile z Panfu

Możesz wybrać, czy chcesz otrzymywać od Panfu wiadomość E-mail lub też Newslettery. Po prostu przejdź do strony Ustawienia i zapisz tutaj swój wybór.

Nie otrzymałem przedmiotu z Newslettera

Upewnij się, że poprawnie otworzyłeś link załączony do Newslettera. Na stronie, do której on prowadzi, zaloguj się za pomocą nazwy użytkownika i hasła Pandy, która otrzymała ten Newsletter. Tylko ten użytkownik może otrzymać przedmiot. Prosimy zauważ: Możesz odebrać przedmiot tylko przez 7 dni od momentu, w którym otrzymałeś Newsletter.

przewiń do góry