Rejestracja

Czy mogę zarejestrować więcej niż jedną Pandę?

Każda Panda potrzebuje adresu E-mail do rejestracji. Możesz zarejestrować tylko jedną Pandę poprzez jeden adres E-mail. Jeżeli masz więcej niż jedną Pandę, musisz zarejestrować każdą z nich za pomocą innego adresu E-mail. To z powodów bezpieczeństwa.

Imię Pandy, które wybrałem, nie jest dostępne

Z milionami Pand grającymi na Panfu, nie jest łatwo znaleźć imię dla Pandy, które nie zostało jeszcze użyte. Jeżeli Twój pierwszy wybór nie jest dostępny, podczas rejestracji podamy Ci kilka innych sugestii. Na przykład dodanie do wybranego przez Ciebie imienia Twojego roku urodzenia albo innej liczby może pomóc. Bądź kreatywny! Na pewno znajdziesz świetne imię dla swojej Pandy.

Mój adres E-mail jest już w użyciu

Jeżeli próbujesz się zarejestrować na Panfu i informacja o błędzie mówi, że Twój E-mail jest już w użyciu, oznacza to, że jesteś już zarejestrowany jako użytkownik z tym adresem E-mail. Pod danym adresem E-mail możesz zarejestrować tylko jedną Pandę.

Jeżeli chcesz stworzyć nową Pandę, masz dwie opcje: albo użyć innego adresu E-mail, albo najpierw skasować starą Pandę.

Warunki ogólne

Ogólne warunki gry w Panfu możesz przeczytać tutaj.

Potwierdź członkostwo: E-mail aktywacyjny

Aby korzystać z zabawy i darmowych funkcji na Panfu, musisz najpierw potwierdzić swój adres E-mail. To łatwe: po prostu kliknij w link w E-mailu aktywacyjnym, który Ci wyślemy, kiedy zarejestrujesz się na Panfu. To środek bezpieczeństwa, który potwierdza, że adres E-mailowy, który zarejestrowałeś jest naprawdę Twój.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć w link w E-mailu albo skopiować go do Twojej przeglądarki, i możesz rozpocząć grę!

Nie otrzymałem E-maila aktywacyjnego

Czy sprawdziłeś folder spam? Jeżeli nie możesz znaleźć E-maila aktywacyjnego w swojej skrzynce, możesz poprosić o niego ponownie, logując się na Panfu.

Nadal nic? Może źle wpisałeś adres E-mailowy podczas rejestracji. W takim przypadku, prosimy o kontakt z naszym Działem Pomocy, który z przyjemnością Ci pomoże.

Nie widzę linku w E-mailu aktywacyjnym

Większość programów pocztowych ma przycisk "pokaż wszystko". Jeżeli nie widzisz w naszym E-mailu żadnej treści, kliknij proszę ten przycisk, a link powinien się pojawić.

Dlaczego potrzebuję adresu E-mail?

Musisz podać swój adres E-mail przy rejestracji na Panfu, aby przystąpić do naszej społeczności i wszystkich fascynujących przygód za darmo. Ale nie bój się: Twój adres E-mail nigdy nie zostanie udostępniony innym użytkownikom ani podany nikomu innemu.

przewiń do góry