Problemy z logowaniem

Nie mogę połączyć się z Panfu

Jeżeli nie możesz się zalogować, sprawdź, czy nie dostałeś żadnych wiadomości o błędzie.

Jeżeli wiadomość o błędzie mówi, że Twoja nazwa użytkownika albo hasło są nieprawidłowe, sprawdź, czy wpisałeś je poprawnie. Hasło jest wrażliwe na rozmiar czcionki, co znaczy, że odróżnia małe i duże litery.

Nieprawidłowe hasło

Jeżeli sprawdziłeś swoje hasło dwukrotnie i nadal nie możesz się zalogować, możesz je zmienić, klikając link "Zapomniałem hasła" poniżej pola logowania.

Moja gra się nie ładuje

Jeżeli Twoja gra się nie ładuje i otrzymujesz wiadomość, że połączenie zostało przerwane, może to być tymczasowy problem. Po prostu spróbuj ponownie.

Jeżeli sytuacja się powtarza, polecamy Ci wyczyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek.

Możesz też sprawdzić tutaj jak rozwiązać ten problem. Jeżeli to też nie pomaga, sprawdź czy masz zainstalowane oprogramowanie zabezpieczające, które może blokować grę. Sprawdź linki do ustawienia firewall'a, oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej oraz wymagania systemowe.

Ustawienia Firewall'a

Żeby czerpać radość z gry na Panfu, musisz zezwolić na działanie niektórych portów i stron internetowych w Twoim firewallu:
Otwórz porty 5556-5570 dla przychodzących i wychodzących TCP w Twoim Firewallu.
Zezwól na połączenia do następujących stron: content.panfu.com oraz info.panfu

Oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej

Dla Twoich rodziców najważniejsze jest Twoje dobro. Dlatego mogli zainstalować oprogramowanie chroniące dzieci, które blokuje niektóre strony internetowe.

Poproś więc rodziców, aby dodali stronę content.panfu.com oraz info.panfu, żebyś mógł grać w Panfu.

Wi-fi & WLAN

Jeżeli jesteś podłączony bezprzewodowo poprzez WLAN, powinieneś pomyśleć o użyciu połączenia kablowego. Połączenie bezprzewodowe może być czasami nieco niestabilne i w ten sposób zakłócać Twoją grę.

Brak Flasha

Potrzebujesz aktualnej wersji Adobe Flash Player, żeby grać na Panfu. Jeżeli otrzymasz wiadomość o błędzie mówiącą, że musisz zainstalować Flasha na Twoim komputerze, kliknij