Ceny i korzyści

Złote Członkostwa już

od 6,49 PLN

miesięcznie!

Wypróbujcie je już teraz.


Na Panfu każde dziecko może się zarejestrować i grać bezpłatnie (zarejestruj się tutaj). Dodatkowo do tego podstawowego, mogą Państwo wykupić swojemu dziecku Złote Członkostwo. Umożliwi mu to zabawę wolną od reklam, a ponadto pozwoli profitować z ekskluzywnych zawartości portalu.


Modne stroje dla postaci

Ekskluzywne meble do chatki na drzewie

Z ekskluzywnymi ubraniami i akcesoriami z obszernego Katalogu Mody, własna Panda może zostać wystylizowana wedle własnego upodobania. Ekskluzywne stroje czekają na to, by je odkryć.

Złote Członkostwo daje Waszemu dziecku nieograniczony dostęp do wszelkich katalogów i przedmiotów. Własna chatka może dzięki temu zostać twórczo i indywidualnie ukształtowana.

Treści istotne dla materiału szkolnego

100% wolności od reklam

Posiadając Złote Członkostwo, Wasze dziecko może nieograniczenie grać w istotne dla materiału szkolnego gry edukacyjne - matematyczne i koncentracyjne. Dzięki temu w łatwy sposób może przyswoić sobie nową wiedzę.

Złoci Użytkownicy korzystają z Panfu wolnego od reklam.

Adoptowanie i opiekowanie się zwierzątkami domowymi

Otrzymuj prezenty

Będąc Złotym Użytkownikiem, Wasze dziecko może adoptować słodkie zwierzątka domowe, karmić je oraz się z nimi bawić.

Co tydzień w chatce Waszego dziecka czeka wspaniały prezent na odkrycie. Dodatkowy prezent urodzinowy jest oczywiście także przewidziany!

Level up!

 

 

Ze Złotym Członkostwem, Państwa dziecko otrzymuje dostęp do wszystkich poziomów i miejsc w grze. Jeszcze więcej radości i przygody jest gwarantowane!

Chcą Państwo, by Wasze dziecko poznało cały świat Panfu w nieograniczony sposób? W takim wypadku zachęcamy Państwa do zarezerwowania dziecku Złotego Członkostwa już teraz.

 

Kciuki do góry za Panfu!
 

Tutaj można się dowiedzieć, co dzieci i rodzice mówią o Panfu.