Nauka – tak to dzisiaj wygląda

Na Panfu odbywają się zajęcia szkolne – i to z kompetentnym wsparciem! Wampir Freddy mieszka w Szkole Podwodnej Panfu. Tym sposobem wybrane zawartości gier edukacyjnych w kooperacji z lernerfolg.de, a także Tivoli wirtualny portal edukacyjny dla dzieci ze szkół podstawowych są dostępne dla naszych Pand, które dzięki temu otrzymują swoją dzienną porcję naukowego sukcesu.

W Szkole Podwodnej rozwiązywane mogą być zadania z matematyki oraz na koncentrację. W grach edukacyjnych tematy szkolne poruszane są w kreatywny sposób, a treści nauczania tłumaczone są z pomocą konkretnych przykładów z życia codziennego. Codziennie pojawiają się nowe wyzwania, z którymi trzeba się mierzyć. Sympatyczny wampir-nauczyciel - Freddy - tłumaczy przy tym każde zadanie i pomaga przy problemach.

Za prawidłowo rozwiązane zadania przewidziane oczywiście są nagrody. Dzięki temu Szkoła Podwodna Panfu oferuje perfekcyjne wprowadzenie do zabawowej nauki.

Komplet treści ze szkoły podstawowej i zadania bazujące na planie nauczania dostępne są na .

 

„Progres w Nauce - Szkoła Podstawowa“ (Lernerfolg Grundschule)

„Progres w Nauce - Szkoła Podstawowa“ (Lernerfolg Grundschule) jest wielokrotnie nagradzaną marką gier edukacyjnych stworzoną przez Tivola. Specjalista w grach dla dzieci produkuje od ponad 16 lat edukujące, wysokowartościowe i wolne od przemocy media dla najmłodszych. Seria gier edukacyjnych bazuje na koncepcji nauczania stworzonej przez nauczycieli, pedagogów mediów i designerów. „Progres w Nauce - Szkoła Podstawowa“ (Lernerfolg Grundschule) dostępne jest na PC, Nintendo DS, Wii, iPad, iPhone/iPod touch a od niedawna także pod jako wirtualna platforma edukacyjna w internecie.

 

Uczyć się poprzez zabawę, poprawiać stopnie i pewność siebie

Odpowiednie dla dzieci grafiki umożliwiają dzieciom zdobywanie wiedzy podczas zabawy Dzięki grom bonusowym, indywidualnemu dopasowaniu dokonań oraz krótkie jednostki nauki dzieci ze szkół podstawowych doświadczają rosnącej motywacji. Każdy może popełniać błędy, nic się więc nie stanie - po rozwiązanym zadaniu dziecko natychmiast dowiaduje się o swoich wynikach, a błędne zadania może poprawić w każdej chwili. Nawet nieśmiałe dzieci pokonują swoje bariery podczas zabawy. Pewność siebie rośnie i pomaga w osiąganiu lepszych ocen w szkole. Czas gry i gwiazdki (lub korony) zachęcają do kontynuacji. Przy tym dziecko nigdy nie uczy się samo - sympatyczny wampir naukowy Freddy prowadzi uczniów za rękę, tłumaczy każde zadanie i pomaga w występujących problemach.

Lernerfolg.de: nauka online - ale bezpieczna!

Tworząc , Tivola publikuje pierwszy portal edukacyjny online stworzony specjalnie dla uczniów szkół podstawowych. Dziecko spędza czas w bezpiecznym i wolnym od reklam miejscu do nauki. Dodatkowo, zainstalowany może być symbol w pasku szybkiego uruchamiania, dzięki któremu dalsze funkcje przeglądarki internetowej, są dla dziecka deaktywowane. W ten sposób gwarantowana jest optymalna ochrona dziecka w internecie.

Zalety nauki cyfrowej

Lernerfolg.de oferuje wielki wybór zadań. Umożliwia to stały trening oraz pogłębianie zdobytej wiedzy. Ten portal edukacyjny jest więc idealnym uzupełnieniem lekcji w szkole. Cyfrowa nauka umożliwia interakcje z materiałem szkolnym oraz czytelną prezentację zadań.

 • Już 15 minut dziennie dla lepszych ocen w szkole
  15 minut dziennie wystarczą, aby Twoje dziecko stale stawało się lepsze w szkole. Jednak chętnie wraca się tylko do tego, co sprawia przyjemność. Jedno ćwiczenie zajmuje 3-6 minut, a z powodzeniem ukończone zadania nagradzane są czasem na zabawę w bonusowe gry.
 • Bazując na planie nauczania, stworzony z pomocą pedagogów i ekspertów.
  Dzieci uczą się dokładnie tego, co mogą wykorzystać podczas szkolnych zajęć. Zadania bazują na planach nauczania szkół podstawowych.
 • Motywujący system nagród gwarantuje długą radość z nauki
  Za rozwiązane zadania otrzymuje się natychmiastowe uznanie - zbieranie gwiazd i koron pobudza radość w nauce i zachęca do kontynuacji. DOdatkowy czas na grę w wiele gier bonusowych nagradza w końcu progres w nauce.
 • Dodatkowy serwis dla rodziców
  Przejrzyste statystyki pokazują rodzicom aktualny progres w nauce. Dzięki temu stale wiadomo, czego dziecko się do tej pory nauczyło oraz w których dziedzinach może się jeszcze poprawić.
 • Dostęp bezpośredni z pulpitu dla chronionej, bezpiecznej nauki online.
  Dziecko spędza czas w bezpiecznym i wolnym od reklam miejscu do nauki. Łatwy do zainstalowania symbol szybkiego uruchamiania umożliwia bezpośredni dostęp do portalu naukowego. W ten sposób optymalna ochrona dziecka w internecie może być gwarantowana.
   

Złote Członkostwa już

od 6,49 PLN

miesięcznie!

Wypróbujcie je już teraz.

Kciuki do góry za Panfu!
 

Tutaj można się dowiedzieć, co dzieci i rodzice mówią o Panfu.