Opinie

Oklaski dla Panfu! Poczytajcie, co o nas mówią dzieci i ich rodzice.

 
 
 

Chętnie gram w Panfu, bo mogę poznać inne fajne Pandy, stylizować swoją, kupować różne rzeczy! I mam swojego Pokopetsa! Panfu jest bardzo fajne, kocham w nie grać!

Zuzia, 9 lat

 
 
 
 

Jestem szczęśliwa, że moje dziecko gra w Panfu, ponieważ córka używa angielskiego w grach i może w ten sposób nauczyć się języka. Poza tym dziecko uczy się gospodarować pieniędzmi, pojawiają się ciągle nowe przygody i strona jest aktualizowana. Wiem , że treści na Panfu są monitorowane przez moderatorów i treści nieodpowiednie są blokowane. To pozwala mi wierzyć, że strona Panfu jest w pełni bezpieczna dla mojego dziecka. Mam poczucie, że ktoś czuwa nad tym co się na Panfu dzieje.

Joanna, Mama 9-letniej Zuzi

 
 
 
 

Jestem szczęśliwy, że moje dziecko gra w Panfu, ponieważ pomaga mu to w nauce języka angielskiego, nawiązuje nowe ciekawe znajomości. Jest to super zabawa, a jednocześnie nauka. Gra jest wysoce edukacyjna i, co najważniesze, bez przemocy. Moje dziecko bardzo mile spędza przy niej wolny czas. Gorąco polecamy innym.

Piotr, Tata 12-letniej Pauliny

 
 
 
 

Panfu uczy dzieci wspaniałomyślności i grzeczności wobec innych.To dobra strona internetowa, która wspiera rozwój duchowy dzieci. Jest pełna fascynujących, dobrze się kończących przygód. Treść strony zaciekawi każdego - od dziecka do dorosłej osoby. Każdemu poleciłabym jej wypróbowanie!

Fanny, 10 lat

 
 
 
 

Najlepszą rzeczą na Panfu jest to, że dzieci nie są rozzłoszczone, gdyż nikomu nie wolno używać brzydkich słów. Nauczyłam się tutaj wiele angielskich wyrażeń i teraz wiem, że można poznać nowych przyjaciół także przez internet.

Salla, 10 lat

 
 
 
 

Cieszę się, że mój wnuczek bawi się na Panfu, ponieważ ta gra różni się od innych, np. wyścigowych czy przygodowych, w które dzieci na ogół grają. Panfu umożliwia im interakcje ze znajomymi ze szkoły oraz innymi dziećmi poznanymi na Panfu.

Mike, Dziadek dziewięcioletniego Bena

 
 
 
 

Mój syn kocha grać w Panfu, ponieważ kreując swoją Pandę może wyrazić własną osobowość. Ja cenię przede wszystkim to, że dzięki zarabianiu, oszczędzaniu i wydawaniu Panda-monet mój syn podczas zabawy uczy się jak obchodzić się ze swoimi pieniędzmi! Dziękuję, Panfu!

Tawn, Mama siedmioletniego Camerona

 
 
 
 

Panfu jest super, bo można tu bawić się w dorosłych :) Spotykać się z przyjaciółmi, organizować imprezy, urodziny itp. Są tutaj też organizowane imprezy na różne okazje np. : Halloween, Walentynki, Andrzejki, Nowy Rok, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc i inne. Gra może też rozwijać umysł dzięki zagadkom i bardzo wiele nauczyć!

Ania, 11 lat

 
 
 
 

Lubię grać w Panfu, ponieważ mam duże możliwości spotkania z przyjaciółmi. Mogę tam wcielać się w różne zawody i zawierać nowe znajomości. W Panfu gra wiele moich koleżanek i moja najlepsza przyjaciółka. Uważam, że ta gra jest najlepszą, w którą grałam.

Oliwia, 10 lat

 
 
 
 

Jestem ciocią sześciorga dzieci, a więc wiem co nieco o grach komputerowych dla najmłodszych. Uważam, że Panfu jest jedną z najlepszych gier, gdyż podczas zabawy w bezpiecznym otoczeniu pomaga rozwijać kreatywność i uspołecznienie. Podoba mi się, że treści są ciągle zmieniane, dzięki czemu dzieci są regularnie konfrontowane z nowymi zadaniami na stronie, a ich zainteresowanie nie zanika.

Mala, 32 lata, ciocia sześciorga dzieci

 

Złote Członkostwa już

od 6,49 PLN

miesięcznie!

Wypróbujcie je już teraz.