Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Waszego dziecka ma dla nas najwyższy priorytet. Z tego powodu przestrzegamy ścisłych wytycznych, dzięki którym Panfu staje się chronioną, bezpieczną przestrzenią w internecie. W naszym zespole pracują rzecznik ds. ochrony dzieci, rzecznik ds. ochrony danych osobowych oraz wykwalifikowana grupa moderatorów czatu. Wszyscy tworzą wielką rodzinę Panfu, która troszczy się o bezpieczeństwo Waszego dziecka.

Każde dziecko musi mieć pewność 24h/dobę! Gwarantujemy:

 • Surowe zasady mają na celu poprawę samopoczucia oraz bezpieczeństwa dzieci.
 • Żadne dane osobowe nie są zbierane. Podczas rejestracji tworzona jest anonimowa postać Pandy, której nadane zostaje wymyślone imię, kreujące nową, bezpieczną tożsamość online.
 • By stale dopasowywać naszą ofertę do potrzeb i wieku naszych młodych użytkowników, istnieje możliwość podania daty urodzin Państwa dziecka. Tym sposobem będziemy mogli zaskoczyć je niespodzianką bądź innymi przyjemnymi pomysłami. Pozycja ta jest dobrowolna, można ją w każdej chwili uzupełnić bądź w łatwy sposób usunąć.
 • Dane personalne pod żadnym pozorem nie zostaną przekazane osobom trzecim.
 

Reguły Panfu

 1. Bądź miły! Traktuj innych w taki sposób, w jaki chcesz by obchodzono się z Tobą.
 2. Nie dziel się z nikim swoimi osobistymi danymi, takimi jak: nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, nazwa szkoły, ID komunikatora, itp.
 3. Zachowaj swoje hasło wyłącznie dla siebie.
 4. Nie obrażaj nikogo i nie używaj brzydkich słów.
 5. Nie oszukuj i graj wedle zasad fair play.
 6. Proszę, nie wspominaj innych stron internetowych, gdyż bezpieczeństwo możemy Ci zagwarantować jedynie na Panfu.
 7. Nigdy nie spotykaj się z innymi graczami bez obecności swoich rodziców.
 8. Czy coś wydaje Ci się dziwne? Zakończ rozmowę i zgłoś to moderatorowi!


Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące bezpieczeństwa Waszego dziecka, nasz rzecznik ds. ochrony dzieci chętnie Państwu pomoże: [email protected]

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące ochrony danych osobowych, nasz rzecznik ds. ochrony danych osobowych chętnie Państwu pomoże. Prosimy w takim wypadku o kontakt drogą e-mailową: [email protected]

Więcej bezpieczeństwa w sieci

Razem z naszym partnerem, firmą dostarczającą oprogramowanie ochronne dla dzieci Dolphin Media Germany AG, dążymy do celu, jakim jest jeszcze lepsza ochrona dzieci w internecie, poprzez wzmocnienie ogólnej świadomości bezpiecznego surfowania oraz podniesienie świadomości dotyczącej różnych aspektów bezpieczeństwa w zabawny sposób.

Dzieci obcując z internetem powinny mieć zabawę i czuć się bezpiecznie! Z tego powodu wprowadziliśmy do naszego świata Pand "nauczyciela surfowania" - Oscara z Dolphin Secure. Dzielny delfin jest partnerem do rozmowy dla dzieci w społeczności Dolphin Secure i odpowiada na pytania związane ze wszelkimi tematami. Teraz także na Panfu można każdego dnia usłyszeć porady na temat "Bezpieczeństwa w sieci". Dodatkowo można zagrać z Oscarem w Quiz o bezpieczeństwie w sieci, a także dostać od niego nagrody.

Dzielny Delfin Oscar z Dolphin Secure zestawił ponadto 10 pomocnych rad, które pokazują dzieciom jak bezpiecznie poruszać się w sieci i na co powinno się zwracać uwagę. Także trudne dla dzieci tematy, takie jak "ukryte koszta", "cybermobbing", "prawa autorskie do zdjęć" i inne, zostają przedstawione przez Oscara w łatwy sposób.

Dolphin Media Germany AG koncentruje się na innowacyjnych koncepcjach internetowych, które przyczyniają się do tego, że typowe możliwości komunikacyjne sieci społecznościowych, jak na przykład czaty są bezpieczniejsze dla dzieci i młodzieży. Z Dolphin Secure, nowym oprogramowaniem służącym specjalnie ochronie dzieci, Dolphin Media Germany AG oferuje kompleksowe rozwiązanie problemów związanych z niepokojącymi treściami internetowymi oraz anonimowymi kontaktami w sieci. Więcej na temat naszego partnera Dolphin Media Germany AG oraz Dophin Secure znajdą Państwo tutaj.

Złote Członkostwa już

od 6,49 PLN

miesięcznie!

Wypróbujcie je już teraz.

Kciuki do góry za Panfu!
 

Tutaj można się dowiedzieć, co dzieci i rodzice mówią o Panfu.