Dopasowana do wieku dzieci

Przyjazny dzieciom wygląd

Odkrywanie, doświadczanie, interakcje - to wszystko odbija się także na całej atmosferze w Panfu, która poprzez zabawowy proces rejestracyjny, grafikę fantastycznego świata oraz jego efekty dźwiękowe jest optymalnie kształtowania. Kolorowo, lecz bez przesytu; różnorodnie, lecz nie powierzchownie - oto Panfu.

Proces rejestracji

Tak jak całe Panfu, tak samo proces rejestracyjny (zarejestruj się tutaj) jest zabawowy, przyjazny i zrozumiały. Po wyborze nazwy użytkownika (nie będącej prawdziwym imieniem) przez Wasze dziecko - dla swojej postaci w grze - musi ono podać swój adres e-mail i razem z Państwem przeczytać regulamin. Następnie na podany adres wysyłany zostaje powitalny, zawierający hasło mail. To postępowanie umożliwia nam weryfikację gracza i upewnienie się, iż nieużywane są błędne lub niewłaściwie użyte dane. Za pomocą nazwy użytkownika oraz hasła, Państwa dziecko będzie mogło się teraz zalogować, a zabawa będzie mogła się rozpocząć.

Zarys gry i jej treści

Już od początku Wasze dzieci prowadzone są za rękę. Po wyjaśnieniu zasad zachowania na Panfu, dzieci odbywają krótką wycieczkę z Superreporterami Maxem i Ellą - głównymi postaciami na Panfu. Podczas niej, szybko, w zabawny i informacyjny sposób, przedstawiane są najważniejsze funkcje, pierwsze zadania oraz komunikacja z innymi graczami. Podczas wszystkich zadań różne postacie służą poradą i pomocą: czarodziejka i wróżka Kamaria, wynalazca Profesor Bookworm, robotnik budowlany Manny, ekolog Eloise i wiele innych. Poprzez wykonanie pierwszego zadania, dzieci otrzymują pierwszy wgląd w grę. Cotygodniowe, nowe wydarzenia stale urozmaicają świat Panfu i rozbudowują grę, a niewielkie animacje (przelatujące ptaki, rozbijające się fale) dodają grze realizmu.

Subtelnie ilustrowana grafika oraz przemyślane animacje miejsc i postaci świata online dbają o to, by dzieci czuły się tutaj od pierwszej chwili dobrze. Bazujący na flashu wirtualny świat jest łatwy do obsługi za pomocą myszki.

Nawigacja i system nagród

System nawigacji z prostymi symbolami graficznymi oraz audytywnymi odpowiedziami orientuje się wokół zdolności i potrzeb najmłodszych. Nawigacja jest intuicyjna i tym samym dziecinnie prosta: Obok graficznego menu, stworzyliśmy przejrzystą mapę świata gry, w której treści są tak ze sobą połączone, że Wasze dzieci mogą odkrywać Panfu, nie tracąc przy tym ogólnej kontroli. Ponadto wszystkie zadania zebrane zostały w jedną Księgę Przygód, aby w każdej sytuacji, łatwo móc się odnaleźć.

Aby gra na Panfu sprawiała jeszcze więcej radości, oferujemy odpowiedni dla dzieci system nagród i poziomów. Poprzez sukcesywne rozwiązywanie zadań, gracze otrzymują nowe ubrania, meble, Panda-monety, a także rzadkie przedmioty. Dodatkowo wciąż można osiągać nowe poziomy. Dziecko może zobaczyć we własnym profilu, na którym poziomie aktualnie się znajduje.

Aktualizacje i urozmaicenia

Dzieci potrzebują zmian, urozmaiceń. Są zaciekawione całym światem i nieprzerwanie pragną się uczyć. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy są zadowoleni, gdyż Panfu jest stale poszerzane o nowe, twórcze treści.

 

Pełna radość z gry już od 6,49 PLN miesięcznie!

Wypróbuj już teraz.

Kciuki do góry za Panfu!
 

Tutaj można się dowiedzieć, co dzieci i rodzice mówią o Panfu.